Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

blog mi pomalu umírá .-. chvilku strpení, snažím se to tu oživit :3
kašlu na to!! půl dne se píšu s blbinama do boxů a podobných kravin a pak se mi to smaže kvůli připojení .-. vím že to je hloupost ale beru to jako signál, že si mám dát minimálně pauzu. A taky mě to znamenitě naštvalo.

Květen 2016

Jak bylo v Itálii

12. května 2016 v 19:48 | Renyu |  Diary
Ano, hodně málo sem lezu. Protože mám psací blok a když píšu, snažím se soustředit na soutěže, které mi jsou přece jen trochu víc k užitku než blog (tím nechci říct, že by byl bezcenný, zbytečný nebo bych si ho nevážila, to vážně ne, ale ty soutěže posunou člověka o něco víc, protože porota je zkrátka - co si budeme nalhávat - podstatně náročnější čtenář, než většina blogerů, minimálně tady jsou lidi už nějak zvyklí, že případy jako já píšou někdy naprosté bláboly.
Slíbila jsem si ale, že když sem už neházím nějaké hrozně deep články, nebo články jako takové, můžu sem alespoň psát své zážitky, dělat si z toho blogu rádoby deníček a sdílet tu, jak jsem se měla a po pár letech si to projít. A vzhledem k tomu, že jsem tu psala o první části výměny s Italy, proč nenapsat i o té druhé, té mnohem zajímavější, tedy té co jsem strávila já v Itálii.