Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

O Sisinovi

6. prosince 2015 v 12:54 | Renyu |  Téma týdne
Byl jednou jeden Sisin. A ten Sisin byl velmi nešťastný a nespokojený na světě. Co on tu vlastně dělá? Nic. Nikdo ho nemá rád. Nemá ho ráda maminka, nemají ho rádi ve škole, nemají ho rádi na ulici, ani jeho obličej ho rád nemá, minimálně podle počtu pupínků ho mít rád nemůže. Sisin se taky rád nemá. Nemá rád svou výšku, nebo vlastně spíš nížku - nemá rád své ruce, nemá rád své nohy, nemá rád své pupínky (kdo by je rád měl), nemá rád své vlasy, ani oči. Nemá rád svou krev, nemá rád své srdce. Nemá rád své jméno, tak si začal říkat Sisin.
Tehdy, když byl ještě malý, tehdy kdy ještě měl rád všechno na světě a všechno na světě mělo zajisté rádo malého Sisina, tehdy mu dědeček koupil ony bonbony. Ony sisinky. Tyhle bonbony byly jeho nejoblíbenější celé dětství, kdy ještě byl rád, tak si na ně vzpomněl a v jejich smyslu se přejmenoval.
Ale co teď?
Proč najednou ztratily chuť, stejně tak jako on ztratil lásku k životu a všemu kolem sebe? Proč najednou byla všude ta tma? Proč ho najednou neměl nikdo nikdy rád? Proč...?
Proč to muselo skončit takhle?
Proč teď sedí ve stínu svého pokoje, v tom koutě a přemýšlí nad tím, jak se všechno zkazilo?
Zaslechl kroky. Nebezpečně se blížily k jeho pokoji. To bude konec.
"Sisine?" ozval se hlas jeho maminky
"Vylez z té tmavé kobky a běž umýt nádobí."A konec to byl.
nemůžu psát normální věci
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sigmund Werther Sigmund Werther | Web | 6. prosince 2015 v 17:11 | Reagovat

To je smutné. Sakra, dneska je to samá deprese. Mrcha je úplně všude, doufám, že mě ze svých sítí vynechá. Ale krásně napsané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama