Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Zůstávám doma! <3

17. října 2015 v 12:30 | Renyu |  Diary
Well, píšu to opožděně, protože jsem se to dozvěděla včera, každopádně mamce volali že smím zůstat doma!
To je úžasné!
Dozvěděla jsem se to při cestě autobusem a myslela jsem, že zařvu radostí na celý autobus, což...což se mi povedlo nějak ovládnout i když asi ne perfektně, protože se po mě stejně pár lidí otočilo.
Kdybyste mi před týdnem oznámili, jak velkou budu mít radost jen a pouze z toho, že se po škole vrátím domů, že v pondělí půjdu zase do školy a budu psát test z biologie a dějepisu.
Že dostanu špatnou známku z písemky z italštiny, co jsme psali v pátek.
Že budu dělat domácí úkoly.
Že se budu učit definice povrchu v italštině.
Že budu dělat to všechno na co si všichni ve třídě tolik stěžují. Že budu moct taky.
Kdybyste mi před týdnem oznámili, jak budu šťastná za tohle, asi na vás nevěřícně vyvalím oči.
Ještě víc bych je ale valila, kdybyste mi vloni oznámili, že za rok budu o dvanáct kilo lehčí a budu mít podváhu.

Každopádně jsem šťastná, že můžu zůstat doma, nemusím přerušit studium, rozloučit se s kamarády, ležet v nemocnici a rodinu vídat jen když přijdou na návštěvu, vzdát se svých koníčků, jsem tak šťastná!
A samozřejmě se budu snažit abych k tomu nikdy nedospěla, to je jasné.
Jím, jím a jím. Vážně z těch dob, kdy jsem jedla třikrát denně a teď najednou jím osmkrát denně, je to šílené, přijde mi že skoro nedělám nic jiného :D
Taky trochu posiluji jelikož moje tělo přišlo spíš o svaly než o tuky. A svaly jsou hezčí, zdravější a těžší. A to je přece všechno to, o co mi jde.
A pak všechno zapisuji, takže furt musím hlídat kdy jsem co sežrala :D
Díky tomuhle jsem si ale taky hrozně uvědomila, jak super lidi kolem sebe mám, málem jsem se rozbrečela dojetím, když se to rozkřiklo po třídě a moji spolužáci začali vymýšlet, jak mě zavřou do kabinetu fyziky (aby za mnou nikdo nešel) a budou mi dávat jídlo, než přiberu, jestli budu muset do nemocnice. Že mě nepustí. Fakt, jsou úžasní.
A to nemluvím o kamarádech, ať jsem jim to říkala nebo psala, co mi radili jaké doktory můžu potkat, nakázali mi víc jíst, oznámili mi že nikam nejedu protože jdu na Akicon a to je důležitější, poslali mi virtuální facku, nebo doufali se mnou...všichni mi psali tak úžasné věci, vážně lidi, já vás žeru prostě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matty Matty | E-mail | Web | 18. října 2015 v 12:25 | Reagovat

To máš štěstí, i na lidi kolem sebe. Je dobře že máš tak ochotné spolužáky, kteří tě mají rádi. Ti moji spíš smýšlí jak mi co nejvíce znechutit život, natož aby se starali o to, jestli se mám duševně či dokonce fyzicky dobře. Hlavně setrvej a uvidíš že to bude časem ještě lepší. :-)

Mimochodem, zapíšu se do náběru SB, už před nedávnem jsem na tvůj blog narazil a rád bych spřátelil. Mohu to napsat rovnou sem? Snad nevadí.

1. Matty
2. kimiwarui.blog.cz
3. Tak předem děkuji :-)

2 Renyu Renyu | E-mail | Web | 19. října 2015 v 17:22 | Reagovat

[1]: Já vím, taky si všech těch lidí strašlivě moc vážím <3 qwq
Samozřejmě, že můžeš, přidám si Tě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama