Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Je to hnus, fuj

30. září 2015 v 19:21 | Renyu |  Názory etc
Stalo se takovou informatikovou tradicí, že na hodinách místo toho, abychom dávaly pozor jak máme s kamarádkou zkoušíme zadávat do googlu hesla jako "jak se stát..." "jak být..." a náhodně rozklikáváme různé možnosti.
Ono je to totiž neskutečně zábavné, zjišťovat, co na netu nenajdete.
Články o tom jak se stát vílou winx, vlkodlakem, upírem, jak být borec nebo správná holka...všechno je to sranda. Pak je ještě sranda se zasmát nad těmi, kteří tomu uvěřili.
Ale, proč ne. Když se někomu chce (já osobně bych na to nervy neměla), jen ať si založí troll blog s gramatickýma chybama kde bude poučovat jak se správně nalíčit.
Proč ne, jen ať dává rady, jak se stát mořskou vílou. A proč ne, klidně ať si myslí, že se jí doopravdy stal/a.
Tohle všechno je pořád ještě sranda.
Dneska ale kamarádka zadala do googlu za heslo "jak být.." písmeno a. A samozřejmě, co se neobjeví první. Jak být anorektičkou.
Dobře. Vím, že ana blogy či jak se to teď říká existují, vím to dobře a dlouho.
Ovšem nikdy mě nenapadlo, že je to až tak zlé. Když jsem to četla, myslela jsem, že se pozvracím.
To co tam píšou jsou absolutní kraviny, holky, proberte se.
Chtěla jsem zkopírovat seznam z jednoho blogu ale zle by se mi na to reagovalo, takže to sem spíš nějak vpíšu, co tam vlastně píšou (omg renyu se umí such vyjadřovat (y))

První, co je třeba do očí bijící hovadina, blbost, mešit je rada "žvýkej žvýkačky, abys neměla chutě".
Sakra, děvčata, když se už snažíte nemít hlad, abyste mohly jíst co nejméně, tak proč žvýkáte žvýkačky, které naopak hlad "přivolávají" (protože právě tím, jak člověk "zaměstná" ústa ale nic nesní hlad tělo dostane) :'DDD
To je spíš k smíchu než k pláči. Ne, k pláči, celý ten blog je k pláči.
Z čeho se mi úplně udělalo blbě byla věta "když máš bolesti z hladu, schouli se do klubíčka a přečkej to". Vážně?! Vy si chcete způsobit bolesti? Úmyslně, vědomě? Z hladu? To je tak příšerné. Na světě je tolik lidí, kteří nemají co jíst a kteří ty bolesti mají doopravdy. A vy je chcete mít dobrovolně? Myslíte si, že by si oni vybrali takovou cestu? To je tak zvrácené...
Dál tam jsou všechny ty šílenosti typu "jez před jídlem lžíci octa, urychlí to spalování" "cvakej propiskou urychlí to spalování" "sprchuj se studenou vodou, spálíš víc kaloriií", "spi na levém boku, spálíš víc kalorií" proboha, když denně sníte o deset kalorií víc, tak to přežijete. Tohle je vážně takový extrém, třeba cvakání propiskou.....bože, holky....jako psychika je silnáá věc a některé ty věci vám možná spálí víc kalorií, ale stejně...proboha, já už nevím co mám napsat, snad ten, kdo tenhle článek čte nějak chápe co tím myslím.
"nosit gumičku kolem zápěstí a puknout jí při pomyšlení na jídlo. Budete cvičit samy sebe ne přemýšlení o jedení" - to je taky síla. Jako mě bylo vždycky spíš příjemný praskání gumičkou na ruce :'D ale to je dost z cesty. Vážně...tohle tohle je šílenost. Při pomyšlení na jídlo...wow.
"Pokud vám začne hlasitě kručet v břiše, mírně se do něj bouchněte, přestane to" to je rada jak prase, tohleto. Vážně, omlouvám se ale už opravdu nevím, jak se k tomu vyjádřit .___.
"Při jídle vedle sebe měj koš a až sníš čtvrtinu, vyho´d zbytek" - já mám vyloženě odpor k plýtvání jídlem. Takže tomu kdo to psal vesele posílám virtuální facku za to že plýtvá. A pak posílám virtuální facku za to co dělá sám sobě.
"Když budete chtít jíst, nalakujte si nehty" - no to nene. To už nejde vážně vyjádřit jinak.
Pak tam jsou rady jako "nejez nic většího než je tvá pěst" "jez jen ráno" a tak dále. To je něco příšerného. Příšerného, že někdo chce dosáhnout svého cíle takhle. Není to zdravé. Chce být krásná, ne? Tak si nechá vypadat vlasy? Chce přijít o zuby? Když už vám nic neříkají zdravotní rizika, protože vaše zdraví je vám očividně ukradené, tak se starejte alespoň o svůj vzhled.

Asi už chápete co se tam dá objevit. Největší průšvih ale není v tom, že nějaká jedna slečna tohle praktikuje. Problém je v tom, že si to přečte xy dalších jiných slečen. A jak se můžete dočíst mezi komentáři, ony děkují za tyhle úžasné "rady". Ony to chtějí zkusit.
Já bych ty blogy z tohohle důvodu nejraději zakázala, jenže ony si ty pipiny založí nový kde dál budou šířit svoje super rady :'D
Nedělejte to. Takhle nezhubnete. Nebo, well, co si budeme nalhávat, lidi co takovýhle režim vydrží zhubnou. Ale za jakou daň? Budou šílení, posedlí, vystresovaní. Budou před všemi něco tajit, tajit něco co milují a nesnáší v jednom, protože to zcela posedlo jejich tělo. Takový režim vám nevydrží věčnost, přijdou vám na něj. A co se stane potom? Lidi, kteří vás mají rádi vás budou chtít zachránit. Pošlou vás do ústavu, kde si projdete peklem. A v úspěšném konci...se vyléčíte a naberete zpátky, vidíte, k ničemu vám to nebude :D
Ne, z tohohle tématu si nesmím dělat srandu. To je totiž ten šťastný konec. Vždyť se přitom můžete i zabít. Neblázněte, holky, prosím.
Když už chcete hubnout, tak zdravě. Ale tohle ne prosím. Hezký pak nebudete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Héjmakaréna Héjmakaréna | 1. října 2015 v 15:52 | Reagovat

Bobe ty jseš prostě boží -__- .
Kéž by někdo poslechl. A já občas taky.

2 Renyu Renyu | E-mail | Web | 8. října 2015 v 19:40 | Reagovat

[1]: Já žeru ty tvoje komenty qwq

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama