Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Září 2015

Je to hnus, fuj

30. září 2015 v 19:21 | Renyu |  Názory etc
Stalo se takovou informatikovou tradicí, že na hodinách místo toho, abychom dávaly pozor jak máme s kamarádkou zkoušíme zadávat do googlu hesla jako "jak se stát..." "jak být..." a náhodně rozklikáváme různé možnosti.
Ono je to totiž neskutečně zábavné, zjišťovat, co na netu nenajdete.
Články o tom jak se stát vílou winx, vlkodlakem, upírem, jak být borec nebo správná holka...všechno je to sranda. Pak je ještě sranda se zasmát nad těmi, kteří tomu uvěřili.
Ale, proč ne. Když se někomu chce (já osobně bych na to nervy neměla), jen ať si založí troll blog s gramatickýma chybama kde bude poučovat jak se správně nalíčit.
Proč ne, jen ať dává rady, jak se stát mořskou vílou. A proč ne, klidně ať si myslí, že se jí doopravdy stal/a.
Tohle všechno je pořád ještě sranda.
Dneska ale kamarádka zadala do googlu za heslo "jak být.." písmeno a. A samozřejmě, co se neobjeví první. Jak být anorektičkou.
Dobře. Vím, že ana blogy či jak se to teď říká existují, vím to dobře a dlouho.
Ovšem nikdy mě nenapadlo, že je to až tak zlé. Když jsem to četla, myslela jsem, že se pozvracím.
To co tam píšou jsou absolutní kraviny, holky, proberte se.
Chtěla jsem zkopírovat seznam z jednoho blogu ale zle by se mi na to reagovalo, takže to sem spíš nějak vpíšu, co tam vlastně píšou (omg renyu se umí such vyjadřovat (y))

První, co je třeba do očí bijící hovadina, blbost, mešit je rada "žvýkej žvýkačky, abys neměla chutě".
Sakra, děvčata, když se už snažíte nemít hlad, abyste mohly jíst co nejméně, tak proč žvýkáte žvýkačky, které naopak hlad "přivolávají" (protože právě tím, jak člověk "zaměstná" ústa ale nic nesní hlad tělo dostane) :'DDD
To je spíš k smíchu než k pláči. Ne, k pláči, celý ten blog je k pláči.
Z čeho se mi úplně udělalo blbě byla věta "když máš bolesti z hladu, schouli se do klubíčka a přečkej to". Vážně?! Vy si chcete způsobit bolesti? Úmyslně, vědomě? Z hladu? To je tak příšerné. Na světě je tolik lidí, kteří nemají co jíst a kteří ty bolesti mají doopravdy. A vy je chcete mít dobrovolně? Myslíte si, že by si oni vybrali takovou cestu? To je tak zvrácené...
Dál tam jsou všechny ty šílenosti typu "jez před jídlem lžíci octa, urychlí to spalování" "cvakej propiskou urychlí to spalování" "sprchuj se studenou vodou, spálíš víc kaloriií", "spi na levém boku, spálíš víc kalorií" proboha, když denně sníte o deset kalorií víc, tak to přežijete. Tohle je vážně takový extrém, třeba cvakání propiskou.....bože, holky....jako psychika je silnáá věc a některé ty věci vám možná spálí víc kalorií, ale stejně...proboha, já už nevím co mám napsat, snad ten, kdo tenhle článek čte nějak chápe co tím myslím.
"nosit gumičku kolem zápěstí a puknout jí při pomyšlení na jídlo. Budete cvičit samy sebe ne přemýšlení o jedení" - to je taky síla. Jako mě bylo vždycky spíš příjemný praskání gumičkou na ruce :'D ale to je dost z cesty. Vážně...tohle tohle je šílenost. Při pomyšlení na jídlo...wow.
"Pokud vám začne hlasitě kručet v břiše, mírně se do něj bouchněte, přestane to" to je rada jak prase, tohleto. Vážně, omlouvám se ale už opravdu nevím, jak se k tomu vyjádřit .___.
"Při jídle vedle sebe měj koš a až sníš čtvrtinu, vyho´d zbytek" - já mám vyloženě odpor k plýtvání jídlem. Takže tomu kdo to psal vesele posílám virtuální facku za to že plýtvá. A pak posílám virtuální facku za to co dělá sám sobě.
"Když budete chtít jíst, nalakujte si nehty" - no to nene. To už nejde vážně vyjádřit jinak.
Pak tam jsou rady jako "nejez nic většího než je tvá pěst" "jez jen ráno" a tak dále. To je něco příšerného. Příšerného, že někdo chce dosáhnout svého cíle takhle. Není to zdravé. Chce být krásná, ne? Tak si nechá vypadat vlasy? Chce přijít o zuby? Když už vám nic neříkají zdravotní rizika, protože vaše zdraví je vám očividně ukradené, tak se starejte alespoň o svůj vzhled.

Asi už chápete co se tam dá objevit. Největší průšvih ale není v tom, že nějaká jedna slečna tohle praktikuje. Problém je v tom, že si to přečte xy dalších jiných slečen. A jak se můžete dočíst mezi komentáři, ony děkují za tyhle úžasné "rady". Ony to chtějí zkusit.
Já bych ty blogy z tohohle důvodu nejraději zakázala, jenže ony si ty pipiny založí nový kde dál budou šířit svoje super rady :'D
Nedělejte to. Takhle nezhubnete. Nebo, well, co si budeme nalhávat, lidi co takovýhle režim vydrží zhubnou. Ale za jakou daň? Budou šílení, posedlí, vystresovaní. Budou před všemi něco tajit, tajit něco co milují a nesnáší v jednom, protože to zcela posedlo jejich tělo. Takový režim vám nevydrží věčnost, přijdou vám na něj. A co se stane potom? Lidi, kteří vás mají rádi vás budou chtít zachránit. Pošlou vás do ústavu, kde si projdete peklem. A v úspěšném konci...se vyléčíte a naberete zpátky, vidíte, k ničemu vám to nebude :D
Ne, z tohohle tématu si nesmím dělat srandu. To je totiž ten šťastný konec. Vždyť se přitom můžete i zabít. Neblázněte, holky, prosím.
Když už chcete hubnout, tak zdravě. Ale tohle ne prosím. Hezký pak nebudete.

Ignis (OC)

25. září 2015 v 17:29 | Renyu |  Kreslím
Tak mi nějak došlo, že už ZASE jsem tady na blogu naprosto neaktivní ._. Wow.
Což mě rozčiluje, protože vlastně, v tom množství všech blogů je tenhle nějak první co skoro (ne li už úplně) oslaví rok, a moc ráda bych byla aby poté oslavil i druhý, třetí, čtvrtý...
Takže berte tohle jako zprávu že si Renyu dává pár facek za svoji neaktivitu.
A aby to nebylo tak prázdné, a měl tenhle rádoby článek nějaký smysl a pointu, házím k němu své OC Ignis, kreslené pastelkou, tužkou a černým popisovačem, nemám tucha jak dlouho, zpaměti.
Tadá, a takhle se z omluvy za neaktivitu dělá příspěvek s kresbou :D
Ignis (my OC) by renyuku

RE: 71 věcí co hodlám dělat o prázdninách

1. září 2015 v 16:16 | Renyu |  Diary
Nebo spíš hodlala. Jak jsme si jistě všichni všimli, prázdniny jsou pryč, a mě nezbývá nic jiného, než tenhle seznam nějak vyhodnotit. Tak tedy, jdu na to!

1. Začnu se zase více věnovat kreslení, vážně, naposledy jsem se odhodlala vzít do ruky tužku a něco pořádnějšího nakreslit já nevím kdy, v květnu asi, a vážně, zaostávám ._." - Tak první bod jsem splnila, to se musí nechat. Kreslila jsem furt, to jo, a řekla bych, že bylo i určité zlepšení~ bohužel většinu z toho nějak nemůžu publikovat - nemám to vyfocené, nemůžu, minimálně ne veřejně - pochybuji že by někdo měl takový zájem to vidět, ovšem osobně bych to někomu poslat mohla - a nebo to je jeden z těch tajných - každopádně - první a poslední věc co jsem nakreslila postovat můžu s čímž ta první byla podle předlohy a ta poslední - věřte nebo ne, byla bez předlohy, omfg já něco nakreslila bez předlohy a není to totální mutace <3 (snad je poznat, co z toho je ten první :D)
2. Dokončím konečně cp Jacka Frosta >w< - Tak to se jednoznačně splnilo!
3. Snad se mi povede přemluvit babičku aby mi pomohla se šitím na stroji, ráda bych se to už naučila pořádně ˘^˘ - Yep, na stroji už cosi šiju. Mám ušitou sukni na Kagami~
4. Budu muset napsat prázdninové domácí úkoly, a celkově se na to občas kouknout (něco mi říká že u tohoto bodu je VYSOKÁ pravděpodobnost že jej moc nesplním) - tady jsem se odhadla perfektně, ty úkoly hotové nemám, lel, ani jsem na to nešáhla, a brzy se mi to asi vrátí ._.
5. Budu psát svoje mešity na blog~ - bohužel, to taky nedopadlo zrovna slavně, těch mešitů dvakrát hodně nepřibylo ._.
6. Rozšířím Prdelovo náboženství dál, než bylo dosud rozšířeno - Tady jsem se snažila jak to šlo, náhodou ˘^˘ vykládala jsem o Prdelovi každýmu koho jsem potkala popravdě a teď má na stránce asi 19 lajků :DDD
7. Dokočím další část svého projektu, minimálně tu část na které teď pracuji, a snad i další plánované~ - tady jsem VŮBEC nepokročila (y)
8. Budu cvičit, a udržím si váhu, sice jsem se svojí postavou spokojená, ale prostě preventivně a just for fun~ - Když vynechám ty vedra, tak jsem tohle splnila ^^
9. Pojedu na dovolenou do Holandska, na lodi >w< - Na to tu už je samostatný článek, bylo to super^^
10. Předtím si musím něco zjistit o městech přes která pojedeme, mám úkol od mamky :'D - to jsem udělala, ale nebylo to využito :/
11. Hodlám si vést něco na styl "lodního deníku", fotit a dokumentovat Holanďany :'D - ano, kdybych tohle nesplnila, tak tu ten samostatný článek asi není :D
12. Oslavím narozeniny. Konečně už nebudu """mokrá třináctka""" - juhůů, splněno na 100%
13. Snad si i něco přečtu, knihám se věnuji méně než bych chtěla. - znovu jsem přečetla sérii HP. Tedy ještě ne celou, začala jsem číst až dva týdny zpátky a chybí mi polovina šestého a sedmý díl. Počítá se mi to?
14. A opravím práce do školy, aby je mohli zveřejnit >:D - zapomněla jsem kam jim to mám poslat ._.
15. To mi připomíná že jsem je vlastně chtěla dát i sem, na blog. - a nedala
16. A taky bych mohla napsat nového, ať se pořád neomílá to samé qwq - to se taky zrovna nevydařilo...
17. Chtěla bych se lépe naučit vařit, heh - jo...nějaký malinký pokrok tu byl :DD
18. Určitě budu jistou dobu čučet na Adventure Time, které mě teď tak chytlo, heh musíme si přiznat, že zase tak aktivní nebudu - dokoukala jsem ho qwwq
19. Teď jedno pro Tebe, fialová brokolice. Musíme se sejít, prostě jo. Vždyť je to už skoro rok co jsme se neviděly ._. - SPLNĚNO! JOOOOOO!
20. A MUSÍME předvádět Agátku.- Tohle mi ještě dlužíš, ty britskej bubáku. Nebo já tobě. Nebo to je buřt, dlužíme to Agátce.
21. Hodlám se naučit několik textů.. - splněno~
22. Ještě k prvnímu plánu, vážně chci kreslit víc qwwq - k tomu jsem se už vyjádřila :D
23. Mohla bych si nějak zabalit učebnice ať jsem "originální", nah, když už to nebudu umět, tak ať to alespoň hezky vypadá. - pokusila sjem se ale bylo to na mě moc zbytečné práce xdddd *líná*
24. Přijedou, jak je zvykem, sestřenice z Anglie. To bude srandy kopec. Tak až si budu stěžovat na hlídání dětí, víte které to jsou. - jo, to byl srandy kopec :DD
25. Vážně, vloni jsem je hlídala 24/7 qwwwq - to letos zase díkybohu ne
26. Dokončím svoji "vizuální novelu" - JÁ ZAPOMNĚLA!
27. Taky bych si mohla zahrát Clannad -www- Nezahrála
28. A všechny ty hororové hry typu IB na které se chystám tak půl roku qwq - taky nic qwq
29. Pojedu k babičce, tuším - byla jsem tam jen na dva dny ._.
30. Kde budu týden s bratranci, což je vždycky sranda >w< - bohužel, ty jsem viděla jen jedno odpoledne ale bylo to super~
31. Těším se až zase otevřu tu starou kroniku... ^^ tam jsem psala takových mešitů.. - Tu jsem neotevřela, nebyl jaksi čas.
32. Naučím se nějaké dance covery ^^ - Naučila jsem se Luvatorry a konečně pořádně Hare Hare Yukai. Teď se učím Only You. Takže bych řekla že docela splněno, škoda že když tančím vypadám debilně, jinak bych to natočila :DD
33. Taky pojedu na rodinou oslavu, jako každý rok ^^ - ehm tohle bude jako vysvětlení stačit.
34. Mohla bych se sejít i se svými kamarády ze školy, doufám že bude čas~ - Ano, byla jsem u Yyiiyy
35. To mi připomíná, že se chci "scházet" se spoustou lidí když mám konečně volno. Ironické je, že většina z nich si odjede na druhou stranu světa ._. 36. A když ne oni, tak já. - S pár lidmi jsem se sešla, to ano, ovšem ani ne zdaleka s tolika, kolik jsem chtěla vidět. Na druhou stranu, jsem nějak spokojená ^^
37. Začnu pracovat na dalších cosplayích ^w^ - No...v podstatě ano.
38. Pojedu na Advík, sice jen na pátek ale je to jedna z věcí na kterou se těším nejvíce. - Advík byl super. Sice důvod, kvůli kterému jsem se tam těšila nejvíc nějak odpadl, ale stejně jsem si to užila >w<
39. Sice jsem to všudemožně psala asi padesátkrát, ale, ráda bych se zúčastnila karaoke soutěže. - tak to fakt nevyšlo protože jsem musela jet pryč před druhou .___.
40. Která při mém štěstí letos určitě ani v pátek nebude ._. - byla ale pozdě
41. Nom, ještě nevím :D - teď už jo :DD
42. Pak mě čeká soustředění. - ano
43. Abych pravdu řekla, po loňské zkušenosti se tam moc netěším qwwq - Nebylo to tak zlý jak jsem čekala, protože ty lidi byli super, ale popravdě, znova bych si to asi nedala
44. Ale je to naposledy~ - to ano
45. Něco mi říká že potom budu asi potřebovat vydechnout :D - vydechovala jsem prakticky celý prázdniny
46. Určitě, určitě, budu mít určitě i pár dní kdy nebudu dělat nic. - já něco dělala?
47. Abych si vážně hoodně odpočinula. - smím mít kecy o tom, že zase až tak odpočinutá nejsem?
48. Pak tu bude určitě také několik dní s rodinnými výlety, už o jednom vím c: - pár jich bylo :)
49. Nechám se ostříhat. Sice mám stále nejkratší vlasy ve třídě (heh, z holek) ale na mě to začíná být dost dlouhé. -
50. A možná i zase změním barvu :D - taky splněno :D i když nechytla jak jsem chtěla :'D lel, nejde to otočit, pardon ._.
51. Popravdě mi začínají pomalinku docházet nápady, co sem psát. - ehh ani se nedivim
52. A stejně pak polovinu věcí co jsem napsat chtěla zapomenu. - taktak
53. Mohla bych se prozměnu podívat na nějaké anime. - viděla jsem Tokyo Ghoul ^^
54. Mám takové tušení...že naposledy jsem viděla Love Stage a to bylo v dubnu. - ~
55. Určitě udělám nějakou hovadinu, já to cítím :'DDD - """""pár""""" jich bylo xD
56. Hodlám být kreativní co to půjde když na to mám čas ˘^˘ - svým způsobem...ano :D
57. Huh, to už jsem vesměs taky napsala..tak to píšu znova - ano, ano
58. Určitě nebudu myslet na to co bude po prázdninách, neumím myslet dopředu - to jsem odhadla perfektně~
59. Minimálně ne na to, na co bych myslet měla :D - ano, znám se velmi dobře
60. Snad se konečně naučím pracovat v MMD - dobrý vtip
61. A Vocaloidu qwwwq - ještě lepší vtip
62. Pokusím se nedojít na mizinu (hlavně co se akcí týče :'D) - to se povedlo :DD
63. A asi se fakt pokusím si v hlavě udržet co mi do ní za tenhle rok narvali. - to brzy zjistím, lel
64. Pokusím se udělat dvakrát tolik, co jsem tu vypsala. - nějak to nejsem schopná posoudit
65. A pokusím si to hlavně užít. - jo, to se mi povedlo, i když jsem půlku nesplnila, užila jsem si to >w<
66. Protože mi jde o zážitky. - tak tak souhlasím se sebou :DD
67. Zažít toho co nejvíc nehledě na to kolik bylo plánů, a patřičně si to užít. - ano!
68. Nom, a dám si zmrzlinu :'D - těch jsem si dala trochu víc xD
69. Banánovou qwwq :'DDD - dala jsem si v Holandsku, byla super -wwww-
70. Jo, asi bych měla raději končit, prostě si všechno užiju a splním co nejvíce plánů -wwww- - jo nějak tak
71. A pak mám ještě jedno tajné přání. TAJNÉ. Takže vám ho nepovím, minimálně ne dřív než se splní. Ale to přání je sedmdesát jedničkou mých prázdnin. - well...popravdě, to se nesplnilo...asi asi je to tak dobře, ale moje naivní já v něj stále věří~
A jak jste vy plánovali a poté trávili prázdniny?~