Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Ne, prosím ne víc (aneb uprchlíci)

14. srpna 2015 v 11:22 | Renyu |  Aktuálně
Popravdě držela jsem se (zase tak velký problém to nebyl protože jsem líná), abych tenhle článek nepsala, protože už tím, že ho píšu nějak přispívám tomu o čem ho píšu, ale když už jsem vyjádřila svůj názor na tolik věcí, mnohem méně důležitých, mnohem více - no řekla bych že o důležitých věcech často nemluvím, ale prostě, chci říct že kecám ke kdejakým věcem, takže proč bych nemohla napsat článek i k tomuhle taky, že ano.
Samozřejmě, budu řešit momentálně asi nejřešenější téma co právě vůbec je, nejaktuálnější téma co je všude, když zapnete televizi, bude tam řečeno alespoň jednou, když otevřete facebook, nějaká stránka nebo někdo koho máte v přátelích bude jistojistě sdílet nějaký článek, někdo každou chvíli přidá obrázek který si dělá ze všeho srandu, podíváte se na nějaký seznam, centrum, whatever, a aspoň tak tři články na tohle téma určitě uvidíte, otevřete noviny a věřte že to tam bude taky, na asku vám chodí otázky co si o celém problému myslíte, na blogu je toho plná úvodní stránka s různými názory a pod nimi komentáře s dalšími názory, prostě je to všude, všude, všude.
Ano, těm co využívají alespoň jeden z mnoha zdrojů co jsem vypsala asi došlo že onen slavný problém budou uprchlíci.
Samozřejmě, je možné že mému hloupému, nevyvinutému, čtrnáctiletému mozečku zaleptanému pubertálními problémy, co se snaží všechno vidět nějak hezky prostě nedochází jak je ta situace složitá, nebo tak něco.
Samozřejmě, je mi jasné, že mezi nimi nejsou jen ti normální, ale taky tam mohou být ti "špatní" co nepřichází s čistými úmysly.
Samozřejmě, vím, že lusknutím prstů se nevytvoří ubytování, práce, jídlo, a já nevím co ještě pro všechny.
Ale nechápu, proč na něco takového existuje tolik rozdílných názorů, proč lidé nadávají na všechno možné, proč jsou kolem toho takové diskuze.
Vždyť - asi jak jsem psala mezi nimi budou i ti "špatní" ale vždyť takoví jsou i mezi námi, i mezi námi jsou lidé co se nechovají k ostatním zrovna hezky, co dělají věci co by dělat neměli, a sakra, i kdyby většina těch lidí byli takoví, přece mezi nimi budou i ti, kteří za nic nemůžou. Budou mezi nimi děti, budou mezi nimi lidi co přišli prakticky o všechno - o nějak normální podmínky k životu, o dům, o rodinu, budou mezi nimi lidi co mají třeba srdce ze zlata, a co by na té druhé straně pomohli bez přemýšlení. Bude mezi nimi přece spousta takových lidí, kterým jde jenom, a jenom o to aby mohli žít.
Proč tedy tolik lidí říká že jim nechce pomoci? Proč se pořádají protestní akce proti nim?
Chápu, jak jsem už psala, že je nemůžeme všechny někam dát rovnou, protože někdo řekne "ano", ale proč někteří lidé míní, že jim je pomáhat špatné?
Vždyť oni...oni sakra potřebují pomoct.
A kdybych to nějak uměla, tak bych jim pomohla.
Protože...pokud se tu budou chovat slušně k nám (což, většina lidí co mají trochu pohromadě se po tom, co jim někdo pomůže chová k tomu kdo jim pomohl slušně), tak jaký je důvod aby tu nesměli být? Proč by nám měli vadit, jestli se budou chovat slušně?
Tak, a je to. Napsala jsem článek, který jsem skutečně psát nechtěla. A víc se k tomu vyjadřovat už nehodlám, takový je tedy můj názor.
Nelíbí se vám?
Dejte mi důvod proč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama