Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

DIY - Tylová sukně

24. června 2015 v 15:58 | Renyu |  Rady, Tipy :D
Tak přináším tutoriál, jak si vytvořit nadýchanou "podsukýnku" pro nadýchaný efekt u všech těch "kawaii" šatiček, protože se nenadýchají samy od sebe.(samozřejmě některé šaty už mají x vrstev, ale s tímhle můžete vytvořit "nadýchané" z "nenadýchaných")
A samozřejmě, jestli chcete, klidně i na sukni pro normální nošení.
Zkrátka na tylovou sukni.Budete potřebovat:
Tylovou látku (pokud vám jde o "podsukýnku" pod nějaké šaty, ideálně se používá bílá, ale vzhledem k tomu že je pod sukní může být prakticky jakákoliv, níže je obrázek, jak tylová látka vypadá)
Gumu
Metr
Tužku
Jehlu a nit
Nůžky
Židli (popřípadě něco jiného kam si to můžete "zavěsit"
Postup:
Změřte se v pase, a takovou míru ustřihněte gumu. Sešijte ji a dejte na židli, nebo někam, prakticky kamkoliv na "dvě tyčky". Teď si vezměte tylovou látku, a přeložte ji tak, aby na výšku byla co nejkratší, lépe se to stříhá. Teď si udělejte značku každých 5 cm a roztříhejte to na proužky látky. Vezměte si 1 proužek, přeložte jej na polovinu a uvažte na gumu. Až tam budete mít přivázané všechny kousky, tak to nějak uspořádejte, dá se s nimi v pohodě posunovat, a je to :3

Taková to sukně se samozřejmě dá nosit i normálně, když tam budete mít dost proužků, jen bych asi v takovém případě nevolila bílou, protože ta může být téměř průhledná.
Doufám,že vám můj návod třeba pomohl, a hodně štěstí při výrobě >w<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama