Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

A jsem yandere nebo tsundere?

16. června 2015 v 17:46 | Renyu |  Anime a Manga
Takže konečně něco s otaku tématikou :3


Dosti často slýcháme že je někdo nějaký typ "dere".
Pro takové krátké vysvětlení, dere jsou druhy zamilovaných anime holek, tak nějak ve zkratce. Samozřejmě, je to šíleně přeháněné, je víceméně nemožné, aby byl někdo nějaký konkrétní typ, a když se budete dívat na anime, kde nějaká dere je, tak vám to dojde, že v realitě je prostě potkávat nebudete (snad) :'D
Je jich vážně hodně, nejslavnější jsou tsundere (chová se chladně, ale není), yandere (chová se strašlivě zamilovaně, ale je prakticky vraždící stroj), deredere (to je taková ta typická dívka), kuudere (nejdřív jsou nenápadné a poté ukáží svou dětskou stránku), dandere (působí asociálně a absolutně bez citů ale i ony ukáží svou milující stránku) a himedere (prostě princezny, nebo se tak na to tedy chovají).
Jak jsem psala, spousta lidí o sobě tvrdí že je nějaký typ dere. A tak existuje samozřejmě hromada testů, abyste věděli co za dere jste.
Já pokaždé, když mi hrábne (cca jednou za pár měsíců) a nějaký ten test si udělám, tak jsem buď tsundere nebo yandere, což je docela hloupé, protože ony jsou prakticky dva protipóly.
Kamarádi si mě prý dovedou představit v roli jak yandere tak tsundere.
Takže se mi to asi nějak mění :'D
Třeba jsem na první pohled tsundere a ve skutečnosti krutá yandere, pozor na mě ˘^˘
Nah, tyhle testy se nemají brát moc vážně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 19. listopadu 2015 v 18:16 | Reagovat

V testu mi vyšla dandere, ale spíš bych se viděla na tsundere. Když můj bývalý přítel nějak poukázal na to, že mi na něm záleží, tak jsem po něm začala házet věci a neustále jsem mu nadávala. Jeho kamarádi mě pak nesnášeli, protože jsem na něj prý strašně hnusná :D Nebo možná všechny dere dere typy, záleží na tom, s kým jsem. Nejraději mám yandere kluky, škoda, že v reálu jich moc není (a ani v anime). Nebo alespoň nejsou tak atraktivní.

2 Daerkee Daerkee | 3. dubna 2017 v 15:54 | Reagovat

Vychází mi to stejně jako tobě :-D taky tsundere a yandere :-?  :-D

3 Nikola Nikola | E-mail | 2. července 2017 v 10:56 | Reagovat

ahooj mě taky vyšlo tsundere a yandere bohužel to na mě sedí jak prdel na hrnec XD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama