Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

blog mi pomalu umírá .-. chvilku strpení, snažím se to tu oživit :3
kašlu na to!! půl dne se píšu s blbinama do boxů a podobných kravin a pak se mi to smaže kvůli připojení .-. vím že to je hloupost ale beru to jako signál, že si mám dát minimálně pauzu. A taky mě to znamenitě naštvalo.

Smysl života?!

21. února 2015 v 10:49 | Renyu |  Splácaniny
Tak jsem se rozhodla že by to chtělo nějakou rubriku, ka bych mohla psát takzvané mešity (což vzniklo ze slov "melu shity") tudíž věci co nikdo číst nebude a pokud ano, tak se moc dát číst nebudou.
Pojmenovala jsem ji "splácaniny" protože výraz "mešity" mnoho lidí nepoužívá.

Pokaždé, když si něco koupíme, vždy to vyhodíme. Něco dřív, jako například bonbony, jejichž obaly vyhodíme takřka hned a ony samotné zmizí v nás, něco později. Vím, že něčeho takoého se pravděpodobně dočkají i věci, které tolik miluji, můj notebook, moje oblíbené knihy, koště na curling, paruky i cosplaye. Už jen při tom pomyšlení je mi zle.
Má vůbec cenu si tedy něco kupovat?
Co bychom dělali, kdybychom si nic nekupovali?
Asi by s tím končilo takovéto užívání si života.
Ale..co to vlastně znamená..užívat si života?
Vzpomínky můžeme jednou ztratit. Můžou zmizet jedinou ránou do hlavy. Až zemřeme k čemu ám tohle bude? Je možné, že život měl původně znamenat jen pár přechodných dní před opravdovým životem? Že je tohle jen nějaká zkouška? A my se báli co bude potom a tak jsme začali žít lépe a lépe a místo toho zkoušku prodloužili?


Nad něčím, jako je smysl života by se přemýšlet asi moc nemělo. To samé platí pro city. Vzbouzí to v nás víc depresivních otázek a pocitu že nic není doopravdy.
Jsou věci, nad kterými se přemýšlet vypláci a přinese nám to pak nové vědění a objevy, při přemýšlením nad těmi jinými ničíme jejich prosté kouzlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 3. března 2015 v 12:59 | Reagovat

pěný článek:-) zaujal mě:-) jinak máš skvvělej blog:-)

2 Renyu Renyu | E-mail | Web | 5. března 2015 v 9:09 | Reagovat

[1]: Awww, děkuju! >w<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama