Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Držím dietu, ale NEJSEM anorektička! ._.

5. prosince 2014 v 21:02 | Renyu |  Názory etc
Lidi, vážně?
To už je tak moc "normální" být anorektička?
Ano. Renyu si připadá...no...že by mohla zhubnout. A protože nejsem úplně tak líná, když něco chci, tak jsem se rozhodla, že každý den budu cvičit, nebudu jíst sladkosti, přežírat se a vynechám veškeré KFC a podobně.
A když jsem to řekla jedné známé...odpoví mi
"A co ti na to říká tvoje máma?"
A já absolutně nechápala proč.
"Možná...že je ráda, že trošku pečuju o svoje zdraví, protože moje cpaní se sladkostma moc zdravé není?"
Víte, já chápu, že se chcete tvářit vševědoucně, nebo co, ale povíme si základní rozdíl mezi normální dietou a anorexií.
Když někdo drží dietu - často je to z důvodu nějaké nemoci, nebo si připadá trochu tlustý a obvykle k tomu sportuje. Z jeho jídelníčku vymizí sladkosti, přežírání se, a jídlo z fastfoodů. A to je asi tak všechno. Někdo začne více počítat kalorie, někdo půjde dál do detailů, ale pořád, bude jíst pět chodů denně.
Anorexii má člověk v případě, kdy nevynechá jen sladkosti ale všechno jídlo, v tu chvíli se v něm objevuje jeho druhé já, které mu říká, co má dělat, je to taky psychická porucha. Možná za den sní list salátu.
Vidíte ten rozdíl?
Tak si prosím ten rozdíl uvědomte.
Protože to, že někdo jde místo válení se u televize a žraí chipsů cvičit a chipsy vynechá z něj anorektika, tedy psychicky nemocného nedělá.
Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama