Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Druhy lidí v MHD

11. prosince 2014 v 20:25 | Renyu |  Názory etc
Asi každý kdo někam dojíždí, a nemůže jet autem pozná situace, kdy se diví nad něčím chováním v autobuse/metru/tramvaji/já nevím čem.
A situace, kdy má chut vyprsknout smíchy. A nejspíš i situace, kdy on byl tím, nad kým se ostatní diví.
Samozřejmě, v autobuse/metru/tramvaji/já nevím čem jezdí různí lidé.
A ti se dají velice dobře zařadit do různých skupin.
Tak vám přináším moje "řazení".
Berte s nadsázkou c:

1. Zabíračky
To jsou takové ty paní, co mají malinkou, nebo trošku menší taštičku s nákupem, a přestože je vozidlo narvané, taštička má právo sedět.

2. Bezdomovci
Každý poznáme tu situaci, kdy je člověk roztažený přes několik sedaček a spí. Buď mu chcete pomoct, nebo ho vyhodit, protože je cítit.

3. Školní Výlety
To je vždycky tak, že do poloprázdného vozidla se vecpe pár tříd, co se navzájem postrkuje, nadává si a vráží do vás. To byla kdysi sranda, když jsem byla v tom davu dětí :'D (a několikrát si na naši třídu byli stěžovat, myslíte, že je to běžné, nebo jsme my byli tak zlobiví?)

4. A poté ty starší děti
Aneb parta teenagerů, co se věší na držadla, nadává si mnohem víc než ty děti a taky do vás vráží. Ty už nikdo ale nehlídá.

5. Sluchátka
Oni to nevyndají z uší! A když jim chcete něco říct, musíte to říct třikrát! Ještě si do toho kolikrát tancují! Hehe...tady jsem sttoprocentně já. Možná to zní blbě, ale já si cestu do školy a ze školy nedokážu bez těch sluchátek skoro představit.. ._.

6. A potom ti, co ty sluchátka zapomněli...
...a stejně si ten film pustí, nahlas se smějí vtipům toho hezkého génia, který je ve skutečnosti strašně klišé a ptají se vás co si o tom myslíte. Vám se to ještě nestalo? Mě dokonce dvakrát..

7. Navztekaní důchodci
"vy jste mě nepustil/a sednout! Vždyť je mi osmdesát a tady mám kartičku! A jsou tu volná jen tři místa!"
"Co mě pouštíte sednout! Mě je teprve sedmdesát devět a nohy mám jako řepa! Copak to nevidíte!"
"Ta dnešní mládež! Tak už ustupte konečně!"

8. Extrémně milí důchodci
"Já vám to podržím, když jste mě pustila sednout. A tady máte za to bonbonek. A kapesníček, vždyť je zima. A nechcete ke mně na čaj a koláč? Mám domácí!"

9. Pre-důchodci
"No to si děláte srandu nebo co?! Mě už je čtyřicet šest a vy, takové no..tak ...čtrnáctileté střevo si tu sedíte?!"

10. Lidi, kteří nejspíš na veřejnosti nemají být
Tahle skupina je vcelku smutná - ráno jezdím například s jistým chlapečkem, co se houpe, řve na celý autobus takovým tím "reetardovaým" hláskem a je moc dobře vidět, že to nehraje, a vážně to v hlavě nemá v pořádku.

11. Povídálci
To jsou ti lidi, co vás neznají, vy neznáte je, nejevíte zájem se seznamovat, nebo si klidně i s někým povídáte vy, ale oni za vámi stejně přijdou, začnou vám vyprávět odkud, jak a kam jedou a vy děláte, že vás to zajímá.

12. Podivíni
To jsou..no lidi, které si pamatujete :D Zkrátka sem patří všichni šašci, ti co si klidně v autobuse zapálí, lidi co sebou táhnou kameru s obřími mikrofony a stativem, lidi co řvou kraviny...no a sem patřím téměř pořád - ať už jedu s curlingovým koštětem v ruce, nebo v cosplayi, lidi mě, minimálně podle reakcí sem dost řadí :'D

13. Telefonující
Všichni známe jak jedeme autobusem a slyšíme něco na styl "a ona s ním vážně spala? To není možný, já myslela že spala s Radkem. A vážně s ním spala??"

14. Čumilové
A sem patříte alespoň někdy všichni, ha, mám vás! :D To jsou zkrátka ti, co na všechno divně čumí :'D

Tak doufám, že se to alespoň někomu líbilo, kdyžtak mi napište do komentářů, které skupiny vám vadí a které jste, a přeju pěkný den :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama