Tenhle blog už je nějakej pátek neaktivní. Ale mám novej. Jestli se vám teda líbí, jak psalo moje mladší já, neváhejte pokračovat sem.

Welcome sweetie~

Nudíte se hodně?

Rin + len dance by chuuCamiiPojďte mě zaspamovat! :3Rin + len dance by chuuCamii

Akicon 2014 >w<

22. listopadu 2014 v 17:11 | Renyu |  Diary
Na tuhle akci jsem se těšila už asi od srpna, takže jsem po dlouhé době vstala brzy ráno vážně s nadšením :D
Jak by ne, jdu přece prvně na nějaký con ^^


Vzala jsem si na sebe cosplay Mio a poloslepá (Protože čočky nenosím a ty co mi půjčila Sebby jsem rozstříhla. Neptejte se mně jak se mi to povedlo xD) jsem vyrazila za Kuroneko, která měla neko uši a ocásek (ale ten si zapomněla) a Toku (jsou sestry) a jejich taťka nás odvezl na Chodov. Tam už stála Sebby, bohužel ne v cosplayi Sebastiana, protože jí nepřišla paruka, ale měla úžasný tričko s L, a Áďa, bohužel ne v cosplayi Grella, a tady jsem vážně moc nechápala proč, protože když mi ukazovala fotky, tak byl vážně pěkný.
Vyšly jsme z metra a sem tam někoho potkaly, když nám došlo, že nemáme ponětí kam jít. Zavolala jsem dalším třem kamarádkám ze školy (protože u nás na škole je strašně otaku a na Aki jich šlo fakt hodně), co původně měly jít s náma, ale zpozdily se (což my taky) takže za pět minut tam byly taky (Ta, které jsem volala měla díkybohu pikachu kigurumi, takže jsem nebyla jediná divná xD) a vyšlo z nich, že taky nevědí, takže jsme se nenápadně zapojily za další otaku.
A konečně jsme došly na Akicon. Byly jsme nervózní, protože nás pět nemělo lístky a bály jsme se, že teď už je mít nebudou, ale naštěstí měli posledních pár, takže jsme byly vážně nadšený. Nejdřív jsme si to chtěly celý projít, a když jsme to tak procházely, čekala jsem že dostanu tak trochu infarkt ze svýho nadšení, jak je úžasný, že je všude anime, manga, Japonsko a jejich příznivci, že všichni mají cosplaye atd.
Ale strašně rychle se na to zvyká, takže po chvíli už jsem byla v pohodě xD
Když jsme to tam prozkoumaly, šly jsme na malování kávou, to bylo strašně fajn, malování mám ráda, takže mě to bavilo, přestože mě upozornili, že to stínuju, jako tužkou, což byla pravda xD ^^
Protože jsme to neměly kam dát, tak jsme to tahaly v ruce, takže mi to hrozně lidí chválilo >///< *q*

Potom jsme ale musely jít, protože začínala přednáška Novinky v Anime. Přednáška se mi líbila, jedno anime mě docela dost zaujalo, bohužel jsem zapomněla název ._. (y)

Poté jsme prozkoumaly DDR a Karaoke kde jsem s Kuroneko a Toku nejednou zpívala Higurashi :'D To už bylo kolem poledne takže jsme si koupily párek v rohlíku a šly se najíst.
Po našem obědě jsme se odebraly na přednášku o Sonicovi, kde sice byla vidět lehká nervozita, ale byla vtipná a vážně jsem se něco o "modrém ježkovi" dozvěděla ^w^ Když skončila přednáška, tak jsme se podívaly do toho obchodu, připadala jsem si jako v české Akihabaře :D Takže jsem si domů odvezla plyšový pórek :D
Pak už jsme s Kuroneko a Toku naposledy jen šly na karaoke, a Sebby s Áďou šly stalkovat Grella.
Jo, vcelku mě mrzí že jsem si nikoho/se s nikým nevyfotila ani nijak zvlášť nepovídala, protože jsem se strašně bála a styděla jít za kýmkoliv ._. >////> no...možná příště :)
Akicon bych hodnotila jako úžasný zážitek, vážně se mi strašně nechtělo pryč..a těším se na příští rok ^^ >w<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nya-chan Production Nya-chan Production | 29. listopadu 2014 v 18:43 | Reagovat

O čem anime zhruba bylo? Seznam jsme ještě nevydali, ale rád doplním :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama